S láskou pro vás ručně vyrábím orgonitové šperky, které si dávají za cíl soulad funkčnosti s estetikou. Snažím se, aby si každý šperk našel svého konkrétního majitele za účelem mu co nejvíce pomoci na jeho cestě k sebepoznání a zároveň byl pro každou ženu ozdobou.

Každý šperk osobně aktivuji kyvadlem za pomocí energie SHAMBALLA.

SHAMBALLA v sobě slučuje univerzální životní energii, Mahatma energii – neboli „JÁ JSEM“. Energie Nanebevzatých Mistrů a andělské energie. Urychluje rozšíření našeho vědomí, a tím i vědomí lidstva. Je místem uvnitř nás samých, místem, které nalezneme a již nikdy neztratíme, pokud se naplníme Láskou, pokud začneme hledat v sobě a ne ve vnějším světě. Prostřednictvím Shambally jsme spojeni s energií Mistrů a Mistryň, kteří nám svojí Láskou a Světlem pomáhají.

Každý orgonitový šperk obsahuje čistý křišťál a polodrahokam, který napomáhá člověku vyřešit daný problém, s kterým se potýká. (Minerály a jejich účinky)

KŘIŠŤÁL 

Díky své jedinečné spirálové krystalické formě je nejúčinnějším léčivým krystalem a nejsilnějším zesilovačem energie na této planetě. Nachází se po celém světě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovávat. Křišťál je nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému.

Co dělají orgonitové šperky?

Orgonitové šperky transformují negativní energii, čistí a nabíjí tělo a okolí živou energií. Orgonit jako takový transformuje nízkou energii vytvořenou nízkými myšlenkami a emocemi ( stres, strach, napětí, zlost, zášť, nenávist, aj.) To vše je kontinuálně odstraňováno z okolí. Orgonitový šperk spojuje lidi s jejich emocemi, svědomím a otevírá jejich srdce. Posiluje vrozené psychické schopnosti. Dostává je na povrch, do vědomí a napomáhá svému majiteli nalézt cestu k sebepoznání.

Funkce orgonitu:

* přeměňuje negativní energii na pozitivní
* prospívá rostlinám a podporuje jejich růst
* ruší geopatogenní zóny
* zlepšuje kvalitu vody
* podporuje zdravý spánek
* eliminuje elektrosmog
(mobilní telefony, mikrovlnky, vysílače)
* podporuje a urychluje léčení nemocí
* pomáhá aktivovat čakry

orgonit, orognitový šperk, sowulo, šperk, energie

Pokud máte zájem vlastnit orgonitový šperk, neváhejte nás kontaktovat na:

orgonit@sowulo.cz nebo info@sowulo.cz

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?