Amulet

je předmět, který má svou magickou silou chránit svého nositele. Slovo se odvozuje z latinského amuletum, což znamená objekt, který ochraňuje. Užívání amuletů se pevně pojí s vírou v ochrannou mocí určitých věcí (například rostlin, kamenů nebo magických znaků).

Amulet  účinkuje pouze v případě, že ho osoba má neustále při sobě.
Amulet se většinou nosí na těle (podobně jako šperk) nebo na oděvu. Majitel amuletu má v tichu, soustředěnosti a samotě vypovědět vlastními slovy to, co od amuletu očekává.


Orgonitový šperk – Metatronova Krychle s Granátem

Orgonitový šperk - Metatronova krychle s granátem

Metatronova krychle je klíčem stvoření, z ní vznikají útvary posvátné geometrie. Skrze ni získáváme klíč k neohraničenosti uvnitř ohraničeného stvoření. Je spojena s Metatronem – Archanděl. Zná omezenost pozemského bytí a ví, jaké potíže čekají člověka na cestě k nekonečnému potenciálu, k jeho pravé božské přirozenosti. Metatron je strážce absolutních tvarů, které používá k čištění a vyrovnávání energetických center v našich tělech. Metatronova krychle je obsažena v Květu života a z něj vzniká.

Granát dodává životní sílu, sebedůvěru, vůli a úspěch. Povzbuzuje lásku a oddanost. Podporuje pevné vztahy a zájem o druhého. Prospívá zejména v situacích, z nichž zdánlivě není východiska. Dodává sílu a odvahu a vnáší naději do beznadějných situací. Zahání zakořeněné způsoby jednání. Povzbuzuje vitalitu, reguluje krevní tlak a oběh, posiluje srdce. Upravuje příčiny hormonálních a sexuálních poruch.

Velikost o průměru 4,3 cm (vypouklý) + ručně vyráběné očko o velikosti cca 0,7 cm. Celková délka korálů je 70 cm. Korále jsou dřevěné a barvené v zlaté, kávové a černé barvě + Granát.

Cena: 620,- / 23 Euro

(NEDOSTUPNÝ)


Amulet Sri Yantra

Ochranný amulet Sri Yantra

Sri Yantra je jedním z nejstarších a nejsilnějších symbolů posvátné geometrie obsahující starověké posvátné významy.

Univerzální láska, božská harmonie, moudrost a mír. Velké vnitřní štěstí a duševní i tělesné zdraví. Ochrana před negativními energiemi a nebezpečím. Umožňuje meditaci na mnoha rovinách. Pomáhá sebeovládání, vytrvalosti a klidu, usměrňování citů a tužeb.

Amulet obsahuje Granát, dřevěné korále a dřevěné barvené korále v zlaté a černé barvě.

Granát dodává životní sílu, sebedůvěru, vůli a úspěch. Povzbuzuje lásku a oddanost.  Podporuje pevné vztahy a zájem o druhého. Prospívá zejména v situacích, z nichž zdánlivě není východiska. Dodává sílu a odvahu a vnáší naději do beznadějných situací. Zahání zakořeněné způsoby jednání. Povzbuzuje vitalitu, reguluje krevní tlak a oběh, posiluje srdce. Upravuje příčiny hormonálních a sexuálních poruch.

Amulet Sri Yantra je vysoký 5 cm, celková délka korálů je 70 cm.

Cena: 450,-

(NEDOSTUPNÝ)


Orgonitový šperk Sri Yantra s Lotosem (celočakrový)

Orgonitový šperk Sri Yantra s Lotosem-celočakrový

OBSAHUJE:

Český granát, Karneol, Citrín, zelený a modrý Avanturín, Lapis-lazuli, Ametyst a Křišťál.

Tento šperk blokuje negativitu kolem Vás a pomáhá udržet pozitivní myšlení a náladu, pomáhá vám zůstat soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu. Tím, že šperk obsahuje sedm kamenů, pomáhá tak harmonizovat všech sedm hlavních čaker a vaše tělo i mysl bude harmonicky sladěno.

Sri Yantra představuje symbol celého kosmu, jenž slouží jako upomínka na neoddělitelnost subjektu od objektu. Je jedním ze symbolů posvátné geometrie obsahující starověké posvátné významy. Univerzální láska, božská harmonie, moudrost a mír. Velké vnitřní štěstí a duševní i tělesné zdraví. Chrání před negativními energiemi a nebezpečím.

Lotos je obrazem prvopočátku světa, vzniku života. Je symbolem znovuzrození, krásy, života, štěstí, čistoty a duchovnosti. Symbolizuje harmonii mužského a ženského počátku. Podle buddhistických mýtů byl lotos prvním květem, který se objevil na světě. V buddhismu symbolizuje cestu života, kterou je třeba ujít k osvícení. Vyrůstá z bahna, prodírá se špinavou vodou, až se nakonec čistý a zářivý objeví na hladině. Od dávných dob se věřilo, že lotos rodí bohy, v lotosu se probouzí bůh, což znamená, že se božská podstata – duše probouzí do „lotosového květu“  v Harmonii a Lásce uvnitř nás.

Velikost o průměru 4,3 cm (plochý) + ručně vyráběné očko o velikosti cca 0,7 cm. Celková délka korálů je 60 cm. Korále jsou dřevěné a barvené v zlaté, kávové a černé barvě.

Cena: 550,-

(NEDOSTUPNÝ)


Amulet Ganesha

Ochranný amulet Ganesha

Ganesha je jeden z nejznámějších a nejmilovanějších bohů v hinduismu.  Je uctíván jako pán začátků, nositel štěstí, mocný pomocník při překonávání překážek, patron umění a vědy, bůh intelektu a moudrosti.

Každá část Ganeshy naznačuje duchovní principy:

* Sloní hlava representuje nejvyšší moudrost, myšlení a vědění.

* Velké uši naznačují že všemu naslouchá a vše slyší.

* Chobot naznačuje schopnost intelektuálního rozpoznání. S chobotem dokáže slon hýbat s velkými předměty, ale dokáže zároveň utrhnout stéblo trávy.

* Kly naznačují na dvoustrannost: blahobyt a bolest, světlo a tmu, teplo a zimu, ale také důstojnost a odmítání.

Ganesha má jen jeden úplný kel, což znamená že změnil negativní vlastnosti v pozitivní. Jeho velké, kulaté břicho naznačuje na zpracování pozitivních a negativních energií, což znamená, že byl schopen vše zpracovat a přeměnit v blaho.

Amulet obsahuje Fluorit a dřevěné barvené korále v zlaté a černé barvě.

Fluorit je ochranný kámen, který pročišťuje, odstraňuje a přeorganizovává v těle vše, co není v naprostém pořádku. Pomáhá rozeznávat, kdy se v nitru snaží projevit cizí vlivy a současně toto působení psychické manipulace zastavuje. Pomáhá zvýšit sebedůvěru, tělesnou a duševní koordinaci. Dokáže uvést do souladu tělesnou, citovou i duševní rovinu osobnosti. Regeneruje kůži a sliznice, odstraňuje vrásky, blahodárně působí na zuby, zlepšuje funkčnost kloubů, přispívá k hojení vředů a ran.

Amulet Ganeshy je vysoký 5,5 cm, celková délka korálů je 70 cm.

Cena: 450,-

(NEDOSTUPNÝ)


Pokud máte zájem vlastnit ochranný amulet, neváhejte nás kontaktovat na:

info@sowulo.cz

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?