Co je to orgonit?

Orgonit je transformátor, který přeměňuje negativní energii na pozitivní. Je tvořen směsí organické hmoty,která obsahuje krystalickou mřížku. Její funkce je, že do sebe natahuje negativní energii (elektrosmog). Další složka je anorganická , která se skládá z kovových částic (železo, hliník, meď, mosaz, bronz). Její funkcí je tvořit „překážku“ pro orgon a ten se od částic (kousků) chaoticky odráží, čistí a zrychluje. Uvnitř orgonitu je vložen křišťál, který působí jako katalyzátor, který urychluje výměnu energií. Negativní energii odebírá a pozitivní energií vás nabíjí. Do orgonitů přidáváme léčivé minerály, které nejen, že zvyšují a zkvalitňují pozitivní energii, ale zároveň je orgonit obohacen o  léčivé účinky těchto minerálů.

Orgonit pracuje nepřetržitě.

Energie z orgonitů blahodárně působí na každého, kdo je v jeho dosahu. Pročišťuje prostředí od negativních energií, emočních problémů a elektrosmogu. Navozuje harmonii jak ve fyzickém tak v duševním stavu. Veškeré živé organismy v dosahu orgonitu velmi dobře prospívají.

Orgonit čistí vše, co čistit potřebuje (emoce, sny). U citlivějších jedinců dokáže spustit i očistné procesy na tělesné úrovni (bolest hlavy apod.)

Nebojte se do pár hodin vše vymizí, orgonit se ladí na vaše vibrace.

Pokud intenzivně pracujete na nějaké změně ve svém životě, máte nějaké cíle a přání, chcete, aby Vám orgonit pomohl s něčím konkrétním, pak Vaše soustředěná energie a záměr může působení orgonitu zesílit.

Orgonity nenahrazují lékařskou či léčitelskou ani jinou odbornou péči, ale mohou významně podpořit procesy uzdravování a obnovy harmonické funkce lidského organismu.

Umístění

Umístit je můžete kdekoliv v bytě. V blízkosti televize, počítače, na pracovní stůl, ke kytičkám, na parapet, nebo třeba na noční stolek ale NIKDY ne nad vaši hlavu! Tam je místo pro vašeho Anděla Strážného:).

Orgonity tvořím s láskou a záměrem najít si svého konkrétního majitele, kterému pomůže na své cestě k sebepoznání. Každý orgonit osobně aktivuji.

Pokud na toto nevěříte a orgonit se Vám přesto líbí, můžete ho mít jako těžítko, dekoraci či jako šperk.


Pokud máte zájem vlastnit některý z orgonitů, neváhejte mě kontaktovat na:

info@sowulo.cz

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?