Semeno života

semeno života, sowulo, seedoflife, energie, posvátná geometrie, sowulo, orgonit, orgonitový šperk, orgonity, šperky

Semeno života symbolizuje začátek stvoření. Je součástí květu života. Je vzorem, který je součástí přírody, univerzálním znakem. Spojíme-li semeno života se stromem života, dokonale do sebe zapadnou Je to symbol požehnání, plodnosti a ochrany, která prošla generacemi, obsahuje tajemství sedmi dnů stvoření.


Květina života

květina života, sowulo, posvátná geometrie, energie, orgonit, orgonitový šperk, orgonit, orgonite, orgone,

Symbol dokonalosti celého vesmíru. Je považován za symbol obsahující veškerou geometrii života, tak jak jej známe na planetě Zemi. Je univerzálním symbolem energie, života a spojení mezi vším existujícím. Umožní pozvednout naše podvědomí na vyšší úroveň, vstoupit v kontakt s vyšším věděním, a tím získat nové poznatky. Pomáhá sjednotit mysl, srdce a duši.


Sri Yantra

sri yantra, energie, posvátná geometri, sowulo, orgonit, orgonitový šperk, orgonite, orgone, orgonity

Sri Yantra představuje symbol celého kosmu, jenž slouží jako upomínka na neoddělitelnost subjektu od objektu. Je jedním ze symbolů posvátné geometrie obsahující starověké posvátné významy. Univerzální láska, božská harmonie, moudrost a mír. Velké vnitřní štěstí a duševní i tělesné zdraví. Chrání před negativními energiemi a nebezpečím.


Merkaba

Související obrázek

MERKABA v překladu ze staroegyptštiny znamená Mer-světlo, Ka – duch, Ba-tělo. Ve starověkém Egyptě odkazovala na rotující světlo, které přenášelo ducha, duši i tělo z jednoho světa do jiného. Pomáhá zesílit sílu myšlenky, kterou si dokážete vědomě utvořit v realitu.  Představuje potenciál-energii geometrických světelných polí.  Merkaba je také dopravním prostředkem, který převáží ducha a tělo do jiných dimenzí. Merkaba je cestou k rozšíření vědomí a pomáhá přinést  uvědomění si celkového aspektu lidské bytosti a její provázanosti se vším.


Metatronova krychle

Výsledek obrázku pro metatronova krychle

Metatronova krychle je klíčem stvoření, z ní vznikají útvary posvátné geometrie. Skrze ni získáváme klíč k neohraničenosti uvnitř ohraničeného stvoření.  Je spojena s Metatronem –  Archanděl. Zná omezenost pozemského bytí a ví, jaké potíže čekají  člověka na cestě k nekonečnému potenciálu, k jeho pravé božské přirozenosti. Metatron je strážce absolutních tvarů, které používá k čištění a vyrovnávání energetických center v našich tělech. Metatronova krychle je obsažena v Květu života a z něj vzniká.


Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?