sowulo, čakry, energie, orgonity, orgonit, orgonitový šperk


MULADHARA 

orgonitx, orgonit, čakry, sowulo, energie, orgonitový šperk

Symbol první čakry dodává velké množství energie, aktivuje, zahřívá, probouzí životní energii. Působí jako pevná půda pod nohama a podporuje, aby byly zrealizovány naše nápady a ideje. Podporuje imunitní systém. S první čakrou je spojena naše schopnost přežít,  odstranit ze života vše, co nás trápí a osvojit si to, co nás napájí životní energií.


SVADHISTANA

čakra, sowulo, orgonit, orgonitový šperk, energie, šperky, orgonit

Symbol druhé čakry dodává životní radost a sílu, pohlcuje negativní energie. Je dobrá proti strachům, tiší pláč duše, léčí pocity nedůvěry a sebeúcty. Pomůže překonávat depresi a těžké životní okamžiky. Je to barva moudrosti. Doplňuje sílu a chuť do života, podporuje kreativitu a tvůrčí schopnosti, posilňuje vitalitu, má vliv na sexualitu, vyvolává radost, optimismus, přidává dávku cílevědomosti.


MANIPURA

sowulo, energie, čakry, orgonitový šperk, orgonit, orgonity

Symbol třetí čakry nás učí zdravému sebeprosazení, asertivitě, umět vyjádřit svůj vlastní názor a nemít výčitky svědomí. Léčí orgány trávicího traktu. Podporuje intuici a tvořivost. Uklidňuje naše city, emoce, dodává nám chuť do života, posiluje fyzickou sílu. Má příznivý vliv na výsledek naší snahy. Je spojena se schopností vytýčení cíle a jeho dobytí, sílou, energií a zdravím.


ANAHATA

čakry, sowulo, energie, orgonit, orgonitový šperk, šperky, amulety, čakry

Symbol čtvrté čakry podporuje naše vnímání krásy, má vliv na city, zlepšuje lidské vztahy, má vliv na plodnost. Působí uklidňujícím dojmem a napomáhá regeneraci a načerpání nové síly. Učí nás umět se odevzdat. Nabízí nám kvality jako je láska, soucit, trpělivost, vděčnost, uznání a ušlechtilost. Uklidňuje a harmonizuje nervovou soustavu.


VIŠUDDHI

sowulo, čakry, čakra, energie, orgonit, orgonitový šperk, orgonity, energie

Symbol páté čakry podporuje komunikaci a sebevyjádření ve všech oblastech. Pomáhá při problémech v komunikaci a sdělování. Uvolňuje mysl, aby se mohla otevřít intuici, propojuje srdce a rozum. Je spojena s naší schopností společenského kontaktu a upřímnosti v jednání. Má uklidňující účinky na tělo i duši. Podporuje naše sebevědomí, fantazii a intuici.


ADŽŇA

čakry, sowulo, nergie, orgonit, orgonitový šperk, šperk, orgonity, orgone, energie

Symbol šesté čakry podporuje intuici a je spojen s naším šestým smyslem. Napomáhá ke klidu a harmonii, vyrovnanosti, mírumilovnosti a víře. Je znakem duchovního probuzení, vnitřního procesu přeměny a nadsmyslového vnímání.


SAHASRÁRA

sowulo, čakry, energie, orgonit, orgonitový šperk, orgonity, orgone, orgonit

Symbol sedmé čakry je spojen s naší schopností cítit nekonečnost a smíření. Je symbolem našeho ztotožnění se s nekonečnem a vesmírem. Probouzí jasnozřivost, spiritualitu, duchovno, ale i srdečnost. Přináší inspiraci, pokoru, idealismus a napomáhá meditacím, hypnóze. Zklidňuje hyperaktivní děti. Značí soulad s vyššími sférami, nadsmyslové vnímání. Podporuje intuici, kreativitu.


Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?