Ametyst

Ametyst podporuje střízlivé uvažování, logické myšlení a má uklidňující účinky. Pomáhá při nespavosti a při odstraňování špatných návyků (špatná životospráva, kouření).Odstraňuje z těla negativní energie. Ulevuje od tělesné, citové, či duševní bolesti. Zajišťuje klidný spánek a pomáhá při nespavosti. Ametyst posiluje imunitní systém a podněcuje produkci hormonů.

ametyst, orgonit, orgonitový šperk, sowulo, energie


Citrín

Citrín je velmi účinný při únavě, nervozitě a depresích. Pomáhá překonávat mentální blokády a podporuje využití intuice. Poskytuje pohodu, teplo, jistotu a naději. Další jeho vlastností je, zpracovávání životních zážitků a uskutečňování životních cílů. Podporuje činnost žláz a vylučování jedů z těla. Vyrovnává tvorbu inzulínu při cukrovce.

citrín, orgonit, orgonitový šperk, sowulo


Fluorit

Fluorit je ochranný kámen, který pročišťuje, odstraňuje a přeorganizovává v těle vše, co není v naprostém pořádku. Pomáhá rozeznávat, kdy se v nitru snaží projevit cizí vlivy a současně toto působení psychické manipulace zastavuje. Pomáhá zvýšit sebedůvěru, tělesnou a duševní koordinaci, pomáhá při učení a zvyšuje koncentraci. Strom života je symbol dokonalosti, úplnosti a harmonie.

orgonit, fluorit, orgonitový šperk, sowulo, energie


Granát

Granát dodává životní sílu, sebedůvěru, vůli a úspěch. Povzbuzuje lásku a oddanost.  Podporuje pevné vztahy a zájem o druhého. Prospívá zejména v situacích, z nichž zdánlivě není východiska. Dodává sílu a odvahu a vnáší naději do beznadějných situací. Zahání zakořeněné způsoby jednání. Povzbuzuje vitalitu, reguluje krevní tlak a oběh, posiluje srdce. Upravuje příčiny hormonálních a sexuálních poruch.

orgonit, orgonitový šperk, granát, sowulo, energie


Hematit

Hematit je velice magický a silný uzemňující ochranný kámen, který uvádí do rovnováhy tělo, mysl a ducha. Nese v sobě velmi silný element jang. Brání negativním energiím vstupovat do aury, čímž nastoluje v těle klid, mír a harmonii.Zlepšuje paměť a přispívá ke zrodu originálních myšlenek. Jedná se o užitečný kámen při studiu. Podporuje činnost ledvin při čištění krve a současně pomáhá regenerovat jejich tkáň. Podněcuje ukládání železa a tvorbu krvinek.

orgonit, hematit, orgonitový šperk, sowulo, energie


Karneol

Karneol Spojuje člověka s krásou a tvořivou silou Země. Posiluje koncentraci a oživuje schopnost kreativnosti. Podporuje vitalitu a tvůrčí schopnosti, pomáhá při nedostatku motivace, tlumí hněv, zlobu, vztek, dodává sebedůvěru, tlumí lenost, nečinnost a nezájem, dodává chuť do života, působí jako psychická podpora při léčbě těžkých nemocí. Ovlivňuje sexualitu, léčí potenci, napomáhá při pokusech o otěhotnění, upravuje nepravidelnou a bolestivou menstruaci.

karneol, sowulo, orgonity, energie, menstruace, orgonitový šperk, orgonity


Labradorit

Zvyšuje duchovní úroveň mysli a její spojení s kosmickými energiemi. Labradorit odklání nežádoucí energie od aury a brání úniku energie. Potlačuje strach, nejistotu a zbytky minulých zklamání. Odstraňuje z vědomí představy jiných lidí včetně myšlenek útočících na vaši auru. Slouží jako ochranný štít proti zlostným lidem a energetickým upírům. Ochraňuje před zlostí, nenávistí, pokusech o uhranutí a vysávání energie. Léčí poruchy očí a mozku, přináší úlevu od stresu a reguluje metabolizmus. Uzdravuje nachlazení, dnu a revmatizmus. Snižuje krevní tlak.

orgonit, orgonitový šperk, orgonit, orgonity, sowulo, labradorit


Lapis Lazuli

Přináší klid, působí proti depresi, rychle odstraňuje stres a přináší hluboký klid a mír. Dodává odvahu, zvyšuje psychické vědomí. Přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Odhaluje vnitřní pravdu, umožňuje sebevyjádření bez lpění na kompromisech. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání. Pomáhá při nespavosti, kožních nemocí, zánětlivých onemocnění, žlučníku.

orognitový šperk, lapis lazuli, orgonit, orgonity, energie, minerály


Růženín

Přináší nepodmíněnou lásku a nekonečný mír. Jedná se o jeden z nejdůležitějších krystalů pro srdce a srdeční čakru. Přináší poučení o skutečné podstatě lásky. Čistí a otevírá srdce na všech úrovních. Vnáší do něj vnitřní hojení a lásku k sobě samému. Má uklidňující, tišící účinek. Posiluje empatii a citlivost. Dokáže vyhledat neopětované city a bolesti srdce a posléze již nefunkční a ničemu nesloužící emocionální stavy přetvoří. Vyhojí vnitřní bolest a strádání. Posiluje srdce i oběhový systém a odstraňuje nečistoty z tělních tekutin.

růženín, sowulo, orgonit, orgonitový šperk, orgonity, orgonit, energie, láska, šperky


Serpentin

Pomáhá získat pocit rostoucí kontroly nad vlastním životem. Vyrovnává mentální a emocionální nerovnováhu a pomáhá vědomě zaměřit léčivou energii k existujícím problémům. Spojuje s andělským průvodcem. Umožňuje vstup do minulosti, současnosti i budoucnosti a zároveň vše umí propojit v jeden celek. Jeho schopností je odpouštět sám sobě a smířit se se vším, čím jste v minulosti prošli. Působí výborně při tišení bolesti, zejména menstruačních a svalových křečí.

sowulo, serpentin, hadec, orgonit, orgonitový šperk, orgonity, orgone, šperky, energie, sowulo


 

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?